  CI100505-18NJ Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.18 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0068 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD