  CDR105BNP-181KB Datasheet PDF File
For CDR105BNP-181KB Found Datasheets File :: 27+       Page :: | 1 | 2 | <3> |
Sumida, Corp.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description General Power Transformer POWER TRANSFORMER
File Size 154.71K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
Description CD105B CD105B
File Size 361.57K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    PANASONIC CORP
Description 1 ELEMENT, 0.12 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.1 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.39 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.015 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD