  CDO00145A2-1.8432 24.000 Datasheet PDF File
    ICS
Part No. ICS8432-101
Description 700MHz, Low Phase Noise, LVPECL Frequency Synthesizer
From old datasheet system
File Size 189.38K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Part No. EUDA13-1.8432M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 13PF 1.8432MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
CRYSTALS 30/50 0 70 13PF 1.8432MHZ ATCUT FUND HC-49/U