  CDH28D09SNP-100M Datasheet PDF File
    List of Unclassifed Man...
Part No. RH-100M RH-100ML RH-10E RH-10E4
Description PRECISION TYPE METAL CLAD RESISTORS
File Size 1,228.23K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMK62A2-100M00SIAT
Description High-Performance Low Jitter Standard Oscillator - 100M 6-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Data Delay Devices Inc
Part No. MDU3C-100M
Description Delay 100 /-5 ns, triple, HCMOS-interfaced fixed delay line
File Size 53.13K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMK62A2-100M00SIAR
Tech specs
Official Product Page
    DATADELAY[Data Delay Devices, Inc.]
Description PULSE GENERATOR DELAY LINE, TRUE OUTPUT, DIP4 LOW PROFILE, DIP-8/4
DELAYED PULSE GENERATOR
File Size 101.05K  /  1 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch