  CBL30071-1200 Datasheet PDF File
    Atmel, Corp.
Part No. CFAH30P1200/S14
Description PROXIMITY SENSOR-CAPACITIVE, 15-15mm, 200mA, CYLINDRICAL
File Size 98.88K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TPN12008QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 26 A, 0.0123 Ohm@10V, TSON Advance