  CB181P-100 Datasheet PDF File
    Vishay Beyschlag
VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 1 A, 100 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC, GL41, 2 PIN
1 A, 150 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC, GL41, 2 PIN
1 A, 300 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB