  C1011-390K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR