  BZX55C10-35T R Datasheet PDF File
    Vishay Beyschlag
Atmel, Corp.
Description 1.5 A, 35 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-214R>1.5 A, 25 V, SILICON, RECTIFIER DIODER>