  BZV55-F4V3 Datasheet PDF File
For BZV55-F4V3 Found Datasheets File :: 65+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 | 5 | 6 | 7 |
SENSITRON
Description 500mW ZENER DIODES
File Size 114.65K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Vishay Beyschlag
Part No. GZF4V3C/D3
Description 4.3 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-219AB PLASTIC, SMF, 2 PIN