  ATF22V10CZ-12SC Datasheet PDF File
Recom International Power
Description 1 - 2 Watt Single Output
File Size 114.70K  /  2 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Recom
Description (RAC01-C / RAC02-C) 1 - 2 Watt Single Output
File Size 141.75K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 15 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 17.5 V DROPOUT, MSFM3 HERMETIC SEALED, TO-257, 3 PIN
15 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 17.5 V DROPOUT, MSFM3 ISOLATED, TO-258, 3 PIN
12 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 13.5 V DROPOUT, MSFM3 ISOLATED, TO-258, 3 PIN