  824LY-391K Datasheet PDF File
Allied Components International
Allied Components Inter...
Description Axial Molded Inductors
File Size 231.50K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    N.A.
Part No. NFV10D391K
Description Varistor.
File Size 65.25K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns Electronic Solut...
Description Radial Lead Inductor
File Size 471.26K  /  2 Page
API Delevan
Description High Temperature Power Toroids
File Size 400.99K  /  1 Page
    Marcon
Part No. TNR15G391KM
Description High Performance Metel Oxide Varistors
File Size 921.63K  /  9 Page
TOKO, Inc.
http://
Description 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT