  782XDXH10-120A Datasheet PDF File
    WC1G-120AC
Tyco Electronics
Part No. WC1G-120AC
Description WILMAR Protective Relays ?WC1G Series - Grounded
File Size 79.73K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TB9120AFTG
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    AD-120 AD-120A AD-120B AQ-120C AQ-120B AT-120A AT-120C AT-120D AT-120B
Astrodyne Corporation
Part No. AD-120 AD-120A AD-120B AQ-120C AQ-120B AT-120A AT-120C AT-120D AT-120B
Description 120W Dual Output Switching Power Supply
File Size 1,576.72K  /  6 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10075024-F01-20ALF
Description Minitek® 2.00mm, Board to Board, Unshrouded Headers - Through Hole - Double row - 40 Positions - 2mm (0.079in) - Vertical.
Tech specs
Official Product Page
    Micross
Part No. LS120A
Description General Purpose
File Size 284.06K  /  1 Page
Part No. 10079528-120ALF
Description Quickie® Shrouded Low Profile Header, Wire To Board, Vertical, Through Hole, Double Row, Pin In Paste, 20 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
    Agilent (Hewlett-Packard)
Part No. 33120A
Description Function / Arbitrary Waveform Generator 15 MHz