  1090AX1-28V Datasheet PDF File
SYNQOR INC
SynQor Worldwide Headquarters
Description 1-OUTPUT 120 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
HIIGH RELLIIABIILLIITTY DC/DC CONVERTTER
File Size 655.03K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85