  XTSC0402-47NF Datasheet PDF File
For XTSC0402-47NF Found Datasheets File :: 28+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
    Analog Devices, Inc.
Vishay Beyschlag
CommScope, Inc.
Vishay Intertechnology, Inc.
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.33 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.68 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.0082 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.0082 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.47 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.47 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.1 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.082 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.18 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.082 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.068 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.22 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.22 uF, SURFACE MOUNT