  XFCDH115-680K Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 22UH 10% RADIAL 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 150UH 10% RADIAL 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR