  XFCDH115-390K Datasheet PDF File
    ST Microelectronics
Part No. M54HC390K
Description RAD HARD DUAL DECADE COUNTER
File Size 286.38K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR