  XFCDH115-181K Datasheet PDF File
    SUMIDA CORP
Part No. CDH113NP-181KB
Description 1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 111.65K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    1010-150K 1010-120K 1010-180K 1010-390K 1010-821K 1010-271K 1010-181K 1010-122K
API DELEVAN
Part No. 1010-150K 1010-120K 1010-180K 1010-390K 1010-821K 1010-271K 1010-181K 1010-122K
Description 1 ELEMENT, 0.015 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.012 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.018 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.039 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD