  W39L040Q-70K Datasheet PDF File
    Mitsubishi Electric Corporation
MITSUBISHI[Mitsubishi Electric Semiconductor]
Part No. FS70KM-06
Description CAP 0.01UF 50V 10% NP0(C0G) AXIAL RAD.20 BULK M-MIL-PRF-20 STANDOFF
HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 41.64K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. FS70KM-06
Description CAP 1500PF 200V 1% NP0(C0G) AXIAL RAD.20 BULK S-MIL-PRF-20 STANDOFF
MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 46.66K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    Mitsubishi Electric Sem...
Mitsubishi Electric, Corp.
Part No. FS70KM-2
Description HIGH-SPEED SWITCHING USE
CAP 0.1UF 50V 2% NP0(C0G) AXIAL RAD.40 BULK R-MIL-PRF-20 高速开关使
    Powerex Power Semicondu...
Part No. FS70KM-2
Description MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
70 A, 100 V, 0.02 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220FN