  VLF504010MT-3R3M Datasheet PDF File
Part No. MPT133-3R3M1
Description 1 ELEMENT, 3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 58.24K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DFE32CAH3R3MR0L
Description Fixed IND 3.3uH 3300mA POWRTRN