  VLC5045T-6R8M Datasheet PDF File
    XFHCL36-6R8M
XFMRS Inc.
Part No. XFHCL36-6R8M
Description    SERIES INDUCTORS
File Size 42.43K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    XFHCL11-6R8M
XFMRS Inc.
Part No. XFHCL11-6R8M
Description INDUCTOR
File Size 39.09K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    RENCO ELECTRONICS, INC.
Description LOW DCR/ LOW PROFILE SMD INDUCTORS
File Size 484.51K  /  2 Page
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description High I, Toroid Inductor 1 ELEMENT, 1 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Toroidal Inductor; Series:PM2110; Inductance:22uH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:9.7A; External Height:0.60"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount
Toroidal Inductor; Series:PM2110; Inductance:6.8uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:13.1A; External Height:0.59"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount