  VC0513-3R9 Datasheet PDF File
    ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD