  SRR1280-561K Datasheet PDF File
    TE Connectivity, Ltd.
Part No. ROV05-561K-S
Description RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 460 V, 19.5 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
File Size 106.63K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Anpec Electronics, Corp.
Bourns, Inc.
Description Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR