  SPP80N03S2L-031 Datasheet PDF File
    INFINEON[Infineon Technologies AG]
Description OptiMOS Power-Transistor 的OptiMOS功率晶体
Low Voltage MOSFETs - OptiMOS Power MOSFET, 30V, D2PAk, RDSon = 5.9mOhm, 80A, LL
Low Voltage MOSFETs - OptiMOS Power MOSFET, 30V, TO-220, RDSon = 6.2mOhm, 80A, LL