  SIQ1048-1R8 Datasheet PDF File
SynQor Worldwide Headquarters
Description HIGH RELIABILITY DC-DC CONVERTER
File Size 1,851.84K  /  17 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Superworld Electronics
Description    FERRITE CHIP INDUCTORS
File Size 241.66K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    SynQor
Part No. MQFL-28E-1R8S-Y-ES
Description 1-OUTPUT 72 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE MODULE-12
File Size 3,329.92K  /  17 Page
    SYNQOR INC
Part No. MCOTS-C-48-1R8-SM-F-S
Description 1-OUTPUT 45 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
File Size 2,379.96K  /  15 Page
WEARNES CAMBION LTD
CAMBION Electronic Components
Description 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Surface mount power inductors, 4mm