  SGA60U07-P1J Datasheet PDF File
    Mean Well Enterprises C...
Part No. GST25U07-P1J
Description 25W AC-DC High Reliability Industrial Adaptor
File Size 543.05K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Mean Well Enterprises C...
Part No. GEM60I09-P1J
Description 60W AC-DC Reliable Green Interchangeable Medical Adaptor
File Size 520.02K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    GULF SEMI
Part No. GPP1A GPP1B GPP1D GPP1G GPP1J GPP1K GPP1M
Description Standard Recovery Pack: DO-41
File Size 75.83K  /  2 Page
    GPP1JE GS3A GS3B GS3D GS3G GS3J GS3K GS3M
Gulf Semiconductor
Part No. GPP1JE GS3A GS3B GS3D GS3G GS3J GS3K GS3M
Description Standard Recovery Pack: A-405
Standard Recovery Pack: SMC
SURFACE MOUNT GLASS PASSIVATED RECTIFIER VOLTAGE?0 TO 1000V CURRENT 3.0A