  PSA10R-120 Datasheet PDF File
Description x8 Flash EEPROM
File Size 1,804.09K  /  32 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Lattice Semiconductor, Corp.
LATTICE SEMICONDUCTOR CORP
Description EE PLD, 10 ns, PBGA352 BGA-352
EE PLD, 12 ns, PBGA352 BGA-352
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 10 ns, PQFP208
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 12 ns, PQFP208
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 20 ns, PQFP160
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 5.5 ns, PQFP100
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 15 ns, PQFP160
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 10 ns, PQFP160
EE PLD, 15 ns, PBGA352 BGA-352
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 5.5 ns, PQFP144
EE PLD, 15 ns, PQFP160 PLASTIC, QFP-160
CONNECTOR ACCESSORY EE PLD, 5.5 ns, PQFP100
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 15 ns, PQFP208
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 7.5 ns, PQFP208
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 10 ns, PQFP100
EE PLD, 15 ns, PQFP100 TQFP-100
Fifth Generation MACH Architecture EE PLD, 20 ns, PQFP208
EE PLD, 12 ns, PQFP100 TQFP-100
EE PLD, 12 ns, PBGA256 BGA-256
File Size 566.77K  /  42 Page
View it Online
Download Datasheet
    Vishay Beyschlag
VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 110 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
120 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
100 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
180 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB