  PG0063.474T Datasheet PDF File
For PG0063.474T Found Datasheets File :: 22+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
Part No. 2SC5474TENTATIVE
Description 2SC5474 (Tentative) - Silicon NPN epitaxial planer type
File Size 217.35K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ITT CANNON
Description 55 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
128 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
File Size 49.33K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
Electronic Theatre Controls, Inc.
COILCRAFT INC
Description SMT Power Inductors
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD