  PFCA120650R-7D00 Datasheet PDF File
For PFCA120650R-7D00 Found Datasheets File :: 27+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
Murata Manufacturing Co., Ltd.
MURATA MANUFACTURING CO LTD
Description INDUCTOR 8.2NH 650MA 0603 1 ELEMENT, 0.0082 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 6.8NH 750MA 0603 1 ELEMENT, 0.0068 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 390NH 80MA 0603 1 ELEMENT, 0.39 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 330NH 85MA 0603 1 ELEMENT, 0.33 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.056 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 4.7NH 850MA 0603
INDUCTOR 39NH 400MA 0603
INDUCTOR 10NH 650MA 0603
IND, 0603, 15NH, 2%, 700MA
1 ELEMENT, 0.027 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD