  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    List of Unclassifed Man...
Part No. SR-5H-1.25A
Description 300V Subminiature Radial Leaded, Time-Delay Fuses
File Size 841.60K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85