  NACT470K6.3V10X10.5TR13F Datasheet PDF File
For NACT470K6.3V10X10.5TR13F Found Datasheets File :: 59+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 | 6 |
    NIC Components, Corp.
Description Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 22 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 0.33 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 0.47 uF, SURFACE MOUNT