  NACS100K354X5.5TR13F Datasheet PDF File
For NACS100K354X5.5TR13F Found Datasheets File :: 37+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 |
    NIC Components, Corp.
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 100 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 150 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 680 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 68 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 680 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 56 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 33 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 47 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 33 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 47 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 33 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 470 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 3300 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT