  MSS6132-153MX Datasheet PDF File
For MSS6132-153MX Found Datasheets File :: 21+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 385.50K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SYFER TECHNOLOGY LTD
Part No. SFABL2000153MX0
Description 1 FUNCTIONS, 200 V, 10 A, DATA LINE FILTER
File Size 72.73K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD