  MSK5151-2.5HTU Datasheet PDF File
For MSK5151-2.5HTU Found Datasheets File :: 23+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
M.S. Kennedy Corporation
M.S. Kennedy, Corp.
MS KENNEDY CORP
Description HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.7 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.7 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.7 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.9 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.9 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PSFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.9 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, SFM5
HIGH CURRENT, LOW DROPOUT VOLTAGE REGULATORS 12 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.625 V DROPOUT, SFM5