  LX8385-33CP Datasheet PDF File
For LX8385-33CP Found Datasheets File :: 68+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
    Socay Electornics Co., ...
Part No. ULC33CP8
Description Lightning & ESD Protection For Gigabit Ethernet Interface
File Size 290.16K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TLV5633CPW
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Shanghai Leiditech Elec...
Part No. ESDA33CP
Description    USB 2.0 power and data line
File Size 252.92K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8833CPWP
Description 1A Low Voltage Stepper or Single/Dual Brushed DC Motor Driver (PWM Ctrl) 16-HTSSOP -40 to 85
Tech specs
Official Product Page
IRF[International Rectifier]
Description 3A LOW DROPOUT POSITIVE FIXED 3.3V REGULATOR(77.15 k)
VOLT REGULATOR|FIXED| 3.3V|BIPOLAR|SIP|3PIN|PLASTIC
3A LOW DROPOUT POSITIVE FIXED 3.3V REGULATOR