  LV12S28-150 Datasheet PDF File
Part No. BYV42E_1 BYV42E-150/B
Description 5.0 AMP POSITIVE VOLTAGE REGULATOR
From old datasheet system
File Size 30.77K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ON Semiconductor
Description Power MOSFET 9.0 Amps60 Volts
Power MOSFET 9.0 Amps, 60 Volts N-Channel DPAK
File Size 58.85K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Description x8 Flash EEPROM
File Size 1,804.09K  /  32 Page
Description x32 Flash EEPROM Module
File Size 348.37K  /  22 Page
    Vishay Beyschlag
VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 1 A, 100 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC, GL41, 2 PIN
1 A, 150 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC, GL41, 2 PIN
1 A, 300 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB