  LH5164A-10LF Datasheet PDF File
    PANDUIT CORP
Part No. PV14-10LFB-3K
Description 2.5 mm2, COPPER ALLOY, TIN FINISH, FORK TERMINAL
File Size 868.55K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 75168-101-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled header, Through Hole, Single Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.