  LD3870-15V Datasheet PDF File
    CUI INC
Description    DC BLOWER
File Size 550.14K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2320IDW
Description +/-15V Stereo Audio Volume Control 16-SOIC -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. PC715V
Description High Sensitivity Type Photocoupler
File Size 52.75K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2310UA
Tech specs
Official Product Page
    List of Unclassifed Man...
Description    E25 Incremental Optical Encoder
File Size 611.22K  /  2 Page
Part No. TPS62122DRVT
Description 15V, 75mA, 96% efficiency Step-Down Converter 6-WSON -40 to 85
Part No. P415VN
Description From old datasheet system
File Size 423.46K  /  11 Page
Part No. LMC6772BIN/NOPB
Description Dual low-power, 15V comparator with open-drain output 8-PDIP