  KNP-1001W0R1FTB Datasheet PDF File
For KNP-1001W0R1FTB Found Datasheets File :: 50+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 |
List of Unclassifed Man...
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Description    Wirewound Resistors
File Size 128.14K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Yageo, Corp.
MERITEK Electronics, Corp.
Description RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 0.16 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 16 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 24 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 30 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 20 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 0.24 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 W, 5 %, 400 ppm, 0.91 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 39 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 18 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 56 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 47 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 68 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 300 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 20 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 200 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 120 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 220 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 5.1 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 1.2 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 1 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 75 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 2.7 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 1.6 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 50 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 100 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 15 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 1.3 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 400 ppm, 150 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED