  KMT50-85TT Datasheet PDF File
For KMT50-85TT Found Datasheets File :: 14+       Page :: | 1 | <2> |
    Advanced Interconnections, Corp.
ADVANCED INTERCONNECTIONS CORP
Description 133 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA133, IC SOCKET
9 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA9, IC SOCKET
299 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA299, IC SOCKET
241 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA241, IC SOCKET
85 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA85, IC SOCKET
88 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA88, IC SOCKET
84 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA84, IC SOCKET
95 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA95, IC SOCKET
128 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA128, IC SOCKET
100 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA100, IC SOCKET
48 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA48, IC SOCKET
104 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA104, IC SOCKET
323 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA323, IC SOCKET
176 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA176, IC SOCKET
232 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA232, IC SOCKET
107 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA107, IC SOCKET
139 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA139, IC SOCKET
29 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA29, IC SOCKET
302 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA302, IC SOCKET
20 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA20, IC SOCKET
28 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA28, IC SOCKET
180 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA180, IC SOCKET
66 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA66, IC SOCKET
68 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA68, IC SOCKET
37 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA37, IC SOCKET
44 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA44, IC SOCKET
109 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA109, IC SOCKET
273 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA273, IC SOCKET
303 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA303, IC SOCKET
175 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA175, IC SOCKET
208 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA208, IC SOCKET
209 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA OSCKET PGA209, IC SOCKET
209 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA209, IC SOCKET
240 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA240, IC SOCKET
281 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA281, IC SOCKET
101 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA101, IC SOCKET
132 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA132, IC SOCKET
196 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET PGA196, IC SOCKET
PGA134, IC SOCKET
72 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
PGA72, IC SOCKET
PGA120, IC SOCKET
PGA131, IC SOCKET
PGA70, IC SOCKET
119 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
191 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
PGA144, IC SOCKET
PGA67, IC SOCKET
149 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
383 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
PGA149, IC SOCKET
169 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
195 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
PGA22, IC SOCKET
65 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
25 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
45 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
56 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET
52 POS PEEL-A-WAY&#174; PGA SOCKET