  K6R4008V1C-C12 Datasheet PDF File
    PC12-70
Superworld Electronics
Part No. PC12-70
Description POWER TRANSFORMER
File Size 103.38K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
    8C12
Ferroxcube International Holding B.V.
Part No. 8C12
Description Material specification
File Size 37.25K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    RC12-6
ETC
Part No. RC12-6
Description Thermoelectric Cooler
File Size 186.76K  /  2 Page
    RC12-2.5
ETC
Part No. RC12-2.5
File Size 186.19K  /  2 Page
    RC12-8
Part No. RC12-8
    RC12-4
Part No. RC12-4
Atmel, Corp.
TEMIC SEMICONDUCTORS
Description 91 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
130 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
27 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
12 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
13 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
10 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
75 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
22 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
16 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
220 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC
160 V, 3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-214AC