  HMD16M64B8A-F10L Datasheet PDF File
For HMD16M64B8A-F10L Found Datasheets File :: 68+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Shindengen Electric Mfg...
SHINDENGEN[Shindengen Electric Mfg.Co.Ltd]
Description Super Fast Recovery Rectifiers(600V 10A)
Super Fast Recovery Rectifiers - Single (Two Terminal Type)
File Size 194.12K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76745-1CF-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.