  HCD370 DSFR10.0MHZ Datasheet PDF File
    GTXO-71T/FR13.0MHZ
GOLLEDGE ELECTRONICS LTD
Part No. GTXO-71T/FR13.0MHZ
Description TCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 13 MHz
File Size 57.24K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    EUROQUARTZ LTD
Description TCVCXO, CLOCK, 20 MHz, HCMOS OUTPUT
TCVCXO, CLOCK, 10 MHz - 50 MHz, HCMOS OUTPUT