  HCD370 DPGR20.0MHZ Datasheet PDF File
    EUROQUARTZ LTD
Description TCVCXO, CLOCK, 20 MHz, HCMOS OUTPUT
TCVCXO, CLOCK, 10 MHz - 50 MHz, HCMOS OUTPUT