  GSP2.9110.14 Datasheet PDF File
    TE Connectivity Ltd
Part No. 91104-1
File Size 207.25K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10119110-560003LF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Right Angle Header, Through Hole, Double row , 60 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.