  GS816218BGD-200I Datasheet PDF File
    FLL1200IU-2
Fujitsu Media Devices Limited
Part No. FLL1200IU-2
Description L-Band Medium & High Power GaAs FET
File Size 85.09K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TSC2200IPW
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    FLL1200IU-2
Fujitsu Component Limited.
Fujitsu, Ltd.
Fujitsu Limited
Part No. FLL1200IU-2
Description L-Band Medium & High Power GaAs FET L BAND, GaAs, N-CHANNEL, RF POWER, JFET
L-Band Medium & High Power GaAs FET
File Size 86.80K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TSC2200IRHB
Tech specs
Official Product Page
    MAXIM - Dallas Semiconductor
Description 16K Nonvolatile SRAM
File Size 176.46K  /  9 Page
Part No. THS8200IPFPEP
Description Enhanced Product Triple 10-Bit All Format Video DAC 80-HTQFP -40 to 85
    MAXIM - Dallas Semiconductor
Part No. DS1225AB-200IND
Description 64k Nonvolatile SRAM
File Size 180.17K  /  9 Page
Part No. TWL1200IPFBRQ1
Get Free Sample
    SW121200II
Shenzhen Sunnyway Battery Tech Co.Ltd.
Part No. SW121200II
Description General Battery
File Size 408.40K  /  1 Page
Part No. LMK03200ISQX/NOPB
Description Precision 0-Delay Clock Conditioner with Integrated VCO 48-WQFN -40 to 85
GSI Technology
Description 200MHz 6.5ns 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
133MHz 8.5ns 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
150MHz 7.5ns 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
166MHz 7ns 256K x 36 9Mb sync burst SRAM