  EP2500TSC-44000M Datasheet PDF File
For EP2500TSC-44000M Found Datasheets File :: 30+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2500TSC-6.000M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 6.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 6 MHz, HCMOS OUTPUT
File Size 148.69K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2500TSC-40.680M
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40.68 MHz, HCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN
File Size 148.69K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 6.480MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 6.48 MHz, HCMOS OUTPUT
Part No. EP2500TSC-44.000M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 44.000MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44 MHz, HCMOS OUTPUT