  EM641FV8FT-12LF Datasheet PDF File
Skyworks Solutions Inc.
Description HIP Variable Attenuator 1.7-2.0 GHz
File Size 129.97K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    88946-112LF
FCI connector
Part No. 88946-112LF
Description B SERIES R/A SIGNAL RECEPT ASSY 4 ROW, 2 MOD, PF
File Size 112.48K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,