  EC2500ETTTS-40000MTR Datasheet PDF File
For EC2500ETTTS-40000MTR Found Datasheets File :: 16+       Page :: | 1 | <2> |
Ecliptek Corporation
Description OSCILLATOR
File Size 159.67K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Ecliptek Corporation
Description OSCILLATOR
File Size 152.27K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
File Size 154.90K  /  3 Page
Ecliptek, Corp.
Description OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 40.000MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40 MHz, LVHCMOS OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 40.000MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40 MHz, LVHCMOS OUTPUT
OSCILLATORS 20PPM 0 70 3.3V 4 40.000MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40 MHz, LVHCMOS OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 6.144MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 6.144 MHz, LVHCMOS OUTPUT
OSCILLATORS 20PPM -40 85 3.3V 4 44.736MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, LVHCMOS OUTPUT
OSCILLATORS 20PPM 0 70 3.3V 4 44.736MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, LVHCMOS OUTPUT