  E13F4C2B-155.520M Datasheet PDF File
    ABRACON CORP
Description VCXO, CLOCK, 10 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 2.5 MHz - 170 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 38.88 MHz, CMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 155.52 MHz, CMOS OUTPUT