  E13D8D2F-155.520M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2525TTS-155.520M
Description OSCILLATORS 25PPM 0 70 5.0V 4 155.520MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT